Різка бетону в Івано-Франківську

Розцінки на послуги алмазної різки

Мінімальна вартість замовлення - 500 грн.

Ціни вказані у гривнях за різку 1 м.п. глибиною 10 см:

Глибина різки (см) Бетон
10см 350,00 грн./ 1м.п.
Глибина різки (см) Цегла
10см 300,00 грн./ 1м.п.
 

Примітки:

Бетон з підвищеним армуванням додатково      25%
Транспортні витрати:  
По місту транспортні витрати складають 150 грн.  
З виїздом за місто: 4.50 грн/1 км   

Алмазна різка у Івано-Франківську

Під час монтажу систем вентиляції і кондиціонування повітря у стінах та стелях доводиться робити отвори для різних кабелів і трубопроводів. Деякі «фахівці» використовують для цього звичайний ручний електроінструмент (ударні дрилі чи перфоратори). Натомість компанії, які професійно займаються монтажем комунікацій, вирішують аналогічні задачі за допомогою спеціального обладнання – бурових машин з алмазними коронками.

Алмазна коронка – це циліндрична насадка, яка має зубці з твердого сплаву, вкриті технічними алмазами. Спеціальне устаткування, яке має алмазні коронки для буріння бетону чи цегли, є значно ефективнішим і зручнішим за звичайний ручний електроінструмент.

 

  • Бурова машина з алмазною коронкою працює без ударів і вібрацій. Під час свердління отворів за допомогою алмазної насадки у залізобетонних стінах чи цегляній кладці не утворюються тріщини, які можуть послабити конструкцію будівлі.
  • Алмазні коронки гарантують високу якість роботи. Вони роблять отвори ідеальної циліндричної форми з чіткими та рівними краями.
  • Професійне бурове устаткування з водяним охолодженням зони різання працює без гуркоту та пилу. Монтажні роботи можна виконувати у заселених будинках, а після свердління не доведеться влаштовувати масштабне прибирання в помешканні.
  • Бурові машини з алмазними коронками можуть свердлити глибокі та широкі отвори у горизонтальній та вертикальній площинах (перпендикулярно чи під будь-яким потрібним кутом).
  • Алмазні коронки впевнено і швидко прорізають конструкційний бетон, цегляну кладку, метал та інші тверді будівельні матеріали. Вони можуть впоратися навіть із залізобетоном з підвищеним армуванням.
  • Швидкість різання досягає 2-5 см на хвилину. На один отвір у стіні чи перекритті стандартної товщини йде не більше, ніж 15-20 хвилин.

Різання та свердління бетону і цегли за приємну ціну якісно і швидко

Компанія «Аероплюс» надає якісні та недорогі послуги з алмазної різки бетону в Івано-Франківську та області.

  • У нас є професійне обладнання для свердління бетону і кваліфікований персонал, який вміє працювати з алмазним буровим інструментом та має досвід виконання задач різної складності.
  • Ми свердлимо отвори й ріжемо штроби під різноманітні інженерні комунікації (електричні кабелі, канали вентиляційних систем, трубопроводи опалення і водопостачання тощо).
  • Наші клієнти – це приватні замовники, а також будівельні організації, які потребують послуг зі свердління бетону чи цегли за сучасними технологіями, але не мають власного обладнання.

Ціни на різку бетону в Івано-Франківську залежать від складності та об’єму роботи. На сайті вказано вартість свердління погонного метра отвору і коефіцієнти з поправками на склад залізобетону. Постійним партнерам та оптовим замовникам надаємо хороші знижки. Для використання бурової машини на вашому об’єкті повинен бути доступ до електромережі з напругою 220 В та можливість підключення до водогону.

Детальніше про послуги з алмазного різання та свердління, а також умови надання послуг можна дізнатися за телефоном: +38 (0342) 50-94-48.