Доставка та оплата

Оплата

Готівкою. Здійснити оплату можна, завітавши до нас у офіс з Пн по Пт з 8:30 по 17:30 (субота, неділя - вихідні) за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Калуське шосе, 9а.
Безготівково. Оплата по рахунку, який випише для Вас менеджер після погодження усіх аспектів. 
Рахунок буде включати: вартість товару (кондиціонера чи вентилятора) + вартість монтажу (якщо замовляються роботи).

Важливо! Вартість монтажу прораховується індивідуально, оскільки потребує виїзду нашого спеціаліста на об'єкт, де мають проводитися роботи. 

Оплата за монтаж проводиться по факту виконання монтажних робіт.

Доставка

Самовивіз. Забрати товар Ви можете з Пн по Пт з 8:30 по 17:30 (субота, неділя - вихідні) за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Калуське шосе, 9а.
Поштова/кур'єрська доставка. Замовлені товари ми відправимо Вам за вказаною адресою будь-якою транспортною компанією, що працює в межах України: "Нова пошта", "Інтайм", "Делівері", "Автолюкс" або іншим перевізником. 

Вартість і термін доставки для кожного замовника прораховуються індивідуально, і будуть залежати від об'єму замовлення та прайсу обраної компанії-перевізника. 

Увага! Якщо у Вас виникли якісь питання з приводу оплати чи доставки, просимо залишити заявку через форму  на сайті або перетелефонувати нам: +38 (0342) 50-94-48, +38 (098) 08-80-809