Вентиляція


Функції систем вентиляції полягають у тому, що вони підтримують у приміщенні оптимальний склад повітря, який повинен відповідати гігієнічним нормам. Тому монтаж систем вентиляції в Івано-Франківську мають здійснювати кваліфіковані фахівці. Інакше складно забезпечити ефективну взаємодію усіх елементів системи та якісну вентиляцію повітря у приміщенні.

Компанія «Аероплюс» займається розробкою та монтажем систем вентиляції повітря в Івано-Франківську, побутових і промислових. Окрім підбору та продажу обладнання, ми надаємо послуги з проектування і монтажу вентиляційних систем для приватних помешкань, офісних приміщень і промислових об’єктів, а також займаємося гарантійним ремонтом і сервісним обслуговуванням вентиляторів та інших видів техніки, яка забезпечує обмін повітрям.

Переваги монтажа вентиляції в Аероплюс

1) помірні ціни – Ви можете недорого купити якісне обладнання від провідних виробників та замовити послуги з його встановлення;

2) детальні консультації – ми допомагаємо вибрати техніку, яка оптимально відповідатиме Вашим потребам та бюджету;

3) професійний підхід – ми пропонуємо сучасні ефективні рішення, які базуються на великому досвіді монтажу та обслуговування вентиляційних систем.

Ми встановлюємо модульні та моноблочні вентиляційні системи і виконуємо монтаж усіх елементів: вентиляторів, чілерів, руфтопів, кондиціонерів, фреонових магістралей, повітророзподільних решіток тощо.

Встановити вентилятор просто з «Аероплюс»

Також виготовляємо металеві повітропроводи за індивідуальними кресленнями, допоможемо встановити вентилятор в Івано-Франківську, встановлюємо автоматику управління та захисту і виконуємо пуско-налагоджувальні роботи. Перед встановленням складних систем, що складаються з кількох одиниць обладнання, розробляються проектна документація та монтажна схема. Усі монтажні роботи, включно зі свердлінням отворів для кріплень трубопроводів, виконуються максимально акуратно – так, щоб не пошкодити конструкції будівлі чи декор стін.

Вартість монтажних робіт розраховується індивідуально. Вона залежить від складу вентиляційної системи та об’єму роботи і визначається після ретельного огляду об’єкту та погодження всіх технічних деталей. 

Щоб точно дізнатись, скільки коштує виконати монтаж системи чи встановити вентилятор в Івано-Франківську на Вашому об’єкті, зателефонуйте за номером +38 (0342) 50-94-48 або +38 (098) 08-80-809.

Чому варто купити вентилятори в нас
 • 1

  Великий асортимент продукції відмінної якості

 • 2

  Доступна ціна

 • 3

  Детальна консультація спеціаліста

 • 4

  Швидка обробка замовлень

 • 5

  Оплата готівкою і на карту

Ми здійснюємо не лише продаж кліматичної техніки а й монтаж обладнання. Тож якщо вас цікавить вигідна ціна вентилятора та якісне обслуговування, звертайтеся до нас.