Кондиціонер GREE GWHQB-K3DNB6G

+38 (098) 08 80 809
Оформити замовленняМодель S м2 Холод / Тепло
GWH09QB-K3DNB6G 2.63 / 2.8
18392 грн
654.75 usd


 

 

Модель GWH09QB-K3DNB6G
GWH09QB-K3DNA1G/O
Функції холод\тепло
Продуктивність охолодження кВт 2,6
нагрів кВт 2,8
EER\COP 3,23/3,71
живлення Ph,(V),Hz 1,(220-240),50
Споживаня потужність охолодження Вт 805(200-1420)
нагрів Вт 755(200-1550)
номінальний споживаний струм охолодження А 3,7
нагрів А 3,4
Максимальний струм А 5,55
Розхід повітря м\ч 560/490/430/330
Внутрішній блок  GWH09QB-K3DNB6G
Рівень шуму дБ(А) 39/36/32/26
Габарити(ШхВхГ) м.м. 790х275х200
Вага кг 9
Зовнішній блок GWH09QB-K3DNA1G/O
Рівень шуму дБ(А) 52
Габарити(ШхВхГ) м.м. 776х540х320
Вага кг 28
Діаметер труб рідина мм 6,35
газ мм 9,52
Максимальна довжина магістралі м 15
Максимальний перепад висоти м 10
Діапазон робочих температур охолодження С -15/+43
нагрів С -20/+24

 Інверторний компресор G10 - дозволяє в кілька разів поліпшити роботу кондиціонера, знижуючи рівень шуму, показуючи високий рівень ККД і споживаючи при цьому меншу кількість електроенергії.

 Плавний запуск - дозволяє проводити якісний запуск, коли система входить в роботу плавно, без перевантажень. Ця функція значною мірою подовжує термін експлуатації кондиціонера.

 

Покриття теплообмінника Golden Fin дозволяє запобігти корозійному покриттю і значною мірою продовжити термін експлуатації кондиціонера. Ви будете отримувати комфортні умови набагато довше.

 

 Функція "I Feel" - пульт ДУ комплектується датчиком температури, який вимірює температуру повітря в місці свого перебування і передає цю інформацію внутрішнього блоку кондиціонера.

 

 Електро-статистичний фільтр - проводить багаторівневу очистку повітря, позбавляючи вас від шкідливих бактерій, пилу, бруду, неприємних запахів, диму та інших неприємних моментів, які можуть перешкодити створенню повноцінного комфорту.

Генератор Cold Plazma - виділяє активні частинки холодної плазми, яка позбавляє від повітряний потік від багатьох негативних моментів, таких як неприємні запахи, дим, мікроби і т.д. Ви отримаєте стовідсотковий комфорт.

 

Захист від грибків і плісняви - кондиціонер проводить попередню очистку повітря, видаляючи при цьому зайвий конденсат, який надалі може привести до скупчення грибка або цвілі. Ця функція продовжує термін експлуатації кондиціонера.

 

Захист від обдування холодним повітрям - дана функція дозволяє здійснювати плавну і рівномірну подачу холодного повітря, захищаючи вас від освіти протягів та інших негативних факторів.

 

Електромагнітна сумісність - дозволяє домогтися підвищеного рівня продуктивності, але при цьому отримати економне споживання електроенергії, що дуже спрощує роботу кондиціонера.

 

Функція "Авторестарт" - дозволяє проводити автоматичний перезапуск кондиціонера, в разі незапланованого відключення його від мережі електроживлення, при збереженні всіх заданих раніше налаштувань.

 

Захист від обмерзання зовнішнього блоку являє собою спеціальне покриття, яке не дає зовнішнього блоку замерзати при надмірно низьких температурах, тим самим продовжуючи термін експлуатації кондиціонера.

 

Система самодіагностики проводить виявлення проблем в кондиціонері, видаляючи при цьому скопилася конденсат, який може привести до утворення цвілі або пилу. Ця функція продовжує термін служби агрегату.

 

Самоочищення - кондиціонер очищає себе від бруду, пилу та інших негативних факторів. Крім того, йде повне видалення від цвілі і грибка, що в повній мірі продовжує термін служби кондиціонера.

 

Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря - дозволяє кондиціонеру проводити обігрів або охолодження при низькій температурі на вулиці або всередині приміщення, тим самим даруючи вам комфортні умови при будь-яких обставинах. 

 

 

Захист компресора від перепадів напруги, а також різного рівня перевантажень дозволяє продовжити термін експлуатації кондиціонера, що зробить можливим отримання комфорту протягом тривалого періоду часу.

 

 Можливість запуску при низькій напрузі робить цю модель набагато корисною, тому що в будь-якому випадку ви зможете якісно обігріти або охолодити повітря всередині приміщення при різних умовах.

 

Знімна панель внутрішнього блоку - дозволяє проводити діагностику або очищення блоку, коли це буде необхідним. Доступ до загального механізму також спрощений в кілька разів.

 

 

 Звукове сповіщення - при закінченні або початку робота, а також в разі будь-яких збоїв або виходу з ладу. Так ви зможете знати, коли кондиціонеру дійсно необхідна допомога.

 

 

 Блокування пульта дистанційного керування дозволяє захистити кондиціонер від небажаного включення, яке можуть зробити діти або домашні тварини.

 

 

Кольоровий дисплей допоможе краще орієнтуватися у всьому різноманітті функцій, які підтримує даний кондиціонер і ви зможете набагато швидше налаштовувати комфортні температурні показники, що формують загальну атмосферу. 

 

 

 

 

 

Режим чергового опалення - можливість включати кондиціонер на малу потужність, для подачі теплого повітря, який буде поступово обігрівати приміщення і підтримувати потрібну температуру, поки ви спите.

  

Нічний режим дозволить кондиціонеру працювати в нічний час даруючи вам комфортні умови, але при цьому все функціонування проходить з дотриманням низького рівня шуму.

  

Функція "Економний обігрів" - модель підтримує температуру в приміщенні на рівні 8 ° С і не дає йому виморожувати, коли суворою зимою нікого немає вдома протягом довгого часу.

 

 

 

Широкий потік повітря : завдяки цій функції повітря розповсюджується рівномірно по приміщенню.

Режим "Осушення і очистка повітря": Завдяки даному режиму з повітря в приміщенні видаляється зайва волога, що сприятливо позначається на самопочутті людей, що знаходяться в приміщенні.  

 

Рідкокристалічний дісплей.

 

Wi-FI управління: ця функція надає можливість повного управління кондиціонером через інтернет. 

ERR
Клас енергозбереження А+
СОР
Фреон R410
Країна виробник China
Робочий діапазон температур від +24 до -20
Розмір внутрішнього блоку 790*275*200
Гарантія, м. 36

Оформити замовлення

Ваше ім'я: *
Телефон: *
E-mail:
Назва товару:
Адрес доставки: