Кондиціонер GREE GWHACA-K3NNA1A

+38 (098) 08 80 809
Оформити замовленняМодель S м2 Холод / Тепло
GWH09ACA-K3NNA1A 2.55 / 2.65
9982 грн
355.36 usd

 

 

  

 

Електро-статистичний фільтр - проводить багаторівневу очистку повітря, позбавляючи вас від шкідливих бактерій, пилу, бруду, неприємних запахів, диму та інших неприємних моментів, які можуть перешкодити створенню повноцінного комфорту.

 

Генератор Cold Plazma - виділяє активні частинки холодної плазми, яка позбавляє від повітряний потік від багатьох негативних моментів, таких як неприємні запахи, дим, мікроби і т.д. Ви отримаєте стовідсотковий комфорт.

 

Захист від грибків і плісняви - кондиціонер проводить попередню очистку повітря, видаляючи при цьому зайвий конденсат, який надалі може привести до скупчення грибка або цвілі. Ця функція продовжує термін експлуатації кондиціонера. 

 

 

Захист від обдування холодним повітрям - дана функція дозволяє здійснювати плавну і рівномірну подачу холодного повітря, захищаючи вас від освіти протягів та інших негативних факторів. 

 

Електромагнітна сумісність - дозволяє домогтися підвищеного рівня продуктивності, але при цьому отримати економне споживання електроенергії, що дуже спрощує роботу кондиціонера. 

 

Функція "Авторестарт" - дозволяє проводити автоматичний перезапуск кондиціонера, в разі незапланованого відключення його від мережі електроживлення, при збереженні всіх заданих раніше налаштувань. 

 

Захист від обмерзання зовнішнього блоку являє собою спеціальне покриття, яке не дає зовнішнього блоку замерзати при надмірно низьких температурах, тим самим продовжуючи термін експлуатації кондиціонера.

 Швидкий обігрів і охолодження - ви зможете домогтися необхідних температурних показників в самі оперативні терміни, завдяки цієї корисної функції. Отримання комфорту стало ще більш швидким.  

 

Система самодіагностики проводить виявлення проблем в кондиціонері, видаляючи при цьому скопилася конденсат, який може привести до утворення цвілі або пилу. Ця функція продовжує термін служби агрегату.  

 

Самоочищення - кондиціонер очищає себе від бруду, пилу та інших негативних факторів. Крім того, йде повне видалення від цвілі і грибка, що в повній мірі продовжує термін служби кондиціонера. 

 

Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря - дозволяє кондиціонеру проводити обігрів або охолодження при низькій температурі на вулиці або всередині приміщення, тим самим даруючи вам комфортні умови при будь-яких обставинах.  

 

Захист компресора від перепадів напруги, а також різного рівня перевантажень дозволяє продовжити термін експлуатації кондиціонера, що зробить можливим отримання комфорту протягом тривалого періоду часу. 

 

Можливість запуску при низькій напрузі робить цю модель набагато корисною, тому що в будь-якому випадку ви зможете якісно обігріти або охолодити повітря всередині приміщення при різних умовах. 

 

Економне охолодження - процес досягнення необхідних температурних показників став ще більш поліпшеним, тому що тепер ви зможете охолодити приміщення, і при цьому кондиціонер буде споживати невелику кількість електроенергії.  

 

Компактна форма і оригінальний дизайн дозволять проводити установку цього кондиціонера в інтер'єрі практично будь-якого приміщення. Монтаж і введення в експлуатацію не займає багато часу.

 

Знімна панель внутрішнього блоку - дозволяє проводити діагностику або очищення блоку, коли це буде необхідним. Доступ до загального механізму також спрощений в кілька разів.

 

Звукове сповіщення - при закінченні або початку робота, а також в разі будь-яких збоїв або виходу з ладу. Так ви зможете знати, коли кондиціонеру дійсно необхідна допомога.

 

Годинник на пульті дистанційного керування. Зручна і ненав'язлива функція, коли ви в будь-яку хвилину зможете дізнатися яка зараз година, всього лише поглянувши на панель дистанційного пульта.

 

Блокування пульта дистанційного керування дозволяє захистити кондиціонер від небажаного включення, яке можуть зробити діти або домашні тварини.

 

ERR
Клас енергозбереження А
СОР
Фреон R410
Країна виробник China
Робочий діапазон температур від +24 до -7
Розмір внутрішнього блоку 744*256*185
Гарантія, м. 36

Оформити замовлення

Ваше ім'я: *
Телефон: *
E-mail:
Назва товару:
Адрес доставки: