Кондиціонер M.E. MSZ/MUZ-LN

+38 (098) 08 80 809
Оформити замовленняМодель S м2 Холод / Тепло
MSZ/MUZ-LN25VGr 2.5 / 3.2
45116 грн
1606.12 usd

  

Внутрішній блок (ВБ) MSZ-LN25VG
Зовнішній блок (ЗБ) MUZ-LN25VG
Живлення 220-240 В, 1 фаза, 50Гц
Охолодження продуктивність (мін-макс)  кВт 2,5 (1,0-3,5)
споживча потужність   кВт 0,485
сезонна ефективність  SEER 10,5 (А+++)
рівень звукового тиску ВБ дБ(А) 19-23-29-36-42
рівень звукової потужності ВБ дБ(А) 58
рівень звукового тиску ЗБ дБ(А) 46
рівень звукової потужності ЗБ дБ(А) 60
розхід повітря ВБ м3/г 258-714
Обігрів продуктивність (мін-макс)  кВт 3,2 (0,8-5,4)
споживча потужність   кВт 0,58
сезонна ефективність  SCOP 5,2 (А+++)
рівень звукового тиску ВБ дБ(А) 19-24-29-36-45
рівень звукового тиску ЗБ дБ(А) 49
розхід повітря ВБ м3/г 240-864
Максимальний робочий струм А 7,1
Діаметр труб: рідина мм (дюйм) 6,35 (1/4)
Діаметр труб: газ мм (дюйм) 9,52 (3/8)
Фреонопровід між блоками довжина м 20
перепад висот м 12
Гарантований діапазон наружних температур охолодження °С від -10 до +46
нагрів °С від-15 до +24
Внутрішній блок  споживча потужність  Вт 29
розмір ШхГхВ мм 890х233х307
вага кг 15,5
Зовнішній блок розмір ШхГхВ мм 800х285х550
вага кг 35
заводська заправка фреону кг 1

 

Труба з внутрішньою накаткою

При виготовленні теплообмінників використовується більш дорожча труба, яка має внутрішню накатку, що веде до збільшення інтенсивності теплообміну і збільшує енергоефективність системи.

Режим "ECONO COOL"

Відомо, що підвищення цільової температури всього на 2 °С в режимі охолодження дозволяє знизити споживання електроенергії на 20%. Для того щоб людина не замітила підвищення температури і продовжевала відчувати себе комфортно, передбачений особливий алгоритм роботи жалюзі. Воздух подається по черзі горизонтально та вертикально вниз. Інтервали між циклами і тривалість циклів вичисляються мікропроцесором, виходячи з температури випарника поточної температури в приміщенні.

 Двигуни постійного струму вентиляторів

Для зменшення електроспоживання зовішнього і внутрішнього блока кондиціонерів встановлюються високоефективні бесколекторні електродвигуни постійного струму для привода вентилятора. Ротор такого двигуна має зовнішній постійний магніт, розташований на поверхні ротора. Ці деталі володіють підвищеним крутящим моментом на малих обертах, що дозволило знизити швидкість оберту вентиляторів і зменшити шум від внутрішнього і зовнішнього блоків.

 Статор електродвигуна з обмоткою зосередженого типу

Статор характеризується використання обмотки зосередженого типу, а також спеціальні структурі плюсів статора, названої " Poki Poki Core ".  Така обмотка може бути вкладена на сердечник в розгорнутому стані для високого коефіцієнта заповнення. Розроблений компанією Mitsubishi Electric Corporation спосіб виготовлення статора електродвигуна істотно збільшує їх ефективність.

 РАМ (ампоітудно-імпульсна модуляція)

Застосування амплітудно-імпульсної модуляції РАМ дозволило максимально зблизити струм в ланцюги живлення інвертерної системи до синусоїдної форми, усунувши більш високі гармоніки. Мінімальний зсув фаз між напругою і струмом забезпечує, практично, активний характер нагрузки і відповідає коефіцієнту потужності близькому до ідеалу (98%). 

Контроль " відчутної температури"

Внутрішні блоки оснащені датчиком температури "3D I-SEE". Цей датчик фіксує випромінювання в інфрачервоному діапазоні (подібно тепловізору), опреділяє дистанційно температуру в різних точках приміщення. Датчик має вісь обертання і складаєтья з 8 чутливих елементів, розташованих вертикально. Така конструкція датчика в поєднанні з електромеханічним приводом забезпечує сканування об'єма приміщення. Вмонтований в електроний печатний вузол мікроконтроллер обробляє получену трьохмірну температурну картину приміщення і находить положення людей в приміщенні. На таких даних базуються режими автоматичного відключення або наведення повітряного потоку, а також режим енергозбереження.

Зональне охолодження або обігрів

Інфрочервоний датчик "3D I-SEE" сканує температуру поверхні підлоги тільки в вибраній зоні і опреділяє область, в якій температура істотно відрізняється від цільового значення. Цей режим забезхпечує комфортне зональне кондиціонування приміщення, а також знижує спожевання електроенергії.

 Потік на людину

Направлення повітряного потоку безпосередньо на користувача необхідно для швидкого створення комфортної зони. 

 

 Двохзонне повітророзділення

Привід направляючих повітряного потоку забезпечує двохзонне повітророзділення. В поєднанні з вмонтованим тепловізором, здатним находити положення людей в приміщенні по їх інфрачервоному випромінюванні, система направляє або відводить потік від користувача в залежності від його переваг.

 Автоматичний режим роботи вентилятора

В міру наближення до цільової температури частота обертання внутрішнього блока автоматично зменшується.

 Привід горизонтальної заслонки

Завдяки руху горизонтальної повітряної заслінка потік повітря рівномірно розпрекділяється по приміщенні.

 Привід вертикальних направляющих

Завдяки руху ветикальних направляючих потік повітря рівномірно подається у всі зони приміщення.

Plazma Quad

Повітря, подібне воді, ми використовуємо неосознано. Тим не менш, це важливий фактор, впливає на здоров'я людини. Зазвичай повітря містить багато забруднюючиш частинок. Їх потрібно видалити й нейтралізувати для того, щоб зробити його чистим і свіжим. Унікальна система очистки повітря "Plazma Quad" має 4 направлені дії: бактерії, віруси, алергени і пилюка.

Технологія відштовхування забруднювачів

Поверхності крильчатки вентилятора, алюміневі ребра теплообмінника, а також пластикові деталі, контактуючі з повітряним потоком, представляють собою "шахматну дошку" . Гідрофобні ділянки, містять з'єднання фтора, відштовхують гідрофільні забруднювачі: пилюка, волокна тканини і т. д., а гідрофільні ділянки заважають прилипанню гідрофільних забруднювачів, таких як масляні аерозолі, частинки сигаретного диму, сажу та інше. Завдяки цьому покриттю внутрішні елементи залишаються чистими протягом довгого часу, і відсутні умови для розмноження бактерій або появлення неприємних запахів.

 Бактерицидний фільтр з іонами срібла

Бактерицидну обробку повітря фільтр виконує за рахунок маленьких частин срібла, вмонтованих в основу фільтра. Цілющі і протимікробні властивості іонів срібла відомі дуже давно. В наш час поширена теорія, згідно з якої іони срібла здійснюють бактереостатичне і бактерицидну дію. Іони кріпляться на поверхні бактеріальної клітки і порушують деякі її функції, наприклад, ділення, забезпечення бактеріостатичний ефект. Якщо іони срібла проникають через клітинну мембрану, то всередині патогенної бактеріальної клітки вони порушують її метаболізм,  і результаті клітка помирає. Ефективність бактеріоцидної обробки повітря за допомогою фільтруючої вставки протестував і підтвердив японський інститут  "BOKEN Quality Evalution Institute".

 Режим " i save "

Режим " I Save " дозволяє одним натисканням кнопки перевести систему в режим пониженого електроспоживання. Наприклад, ви лягаєте спати спати і віддаєте перевагу прохолодному повітрі уві сні. Ви натискаєте кнопку " I Save " і  кондиціонер нагріває повітря тільки до 18 °С . Прокинувшир зранку, Ви натискаєте ту ж кнопку ще раз, і система повертається до попередніх налаштувань. Дана функція також може бути використана для організації економічного чергового опалення приміщення, наприклад, заміського котеджа. Чергова температура може бути понижена до + 10 °С.

 24-х часовий тижневий таймер

Таймер дозволяє організувати автоматичну роботу системи кондиціонування протягом тижня. Для кожного для тижня може бути задано 4 включення/виключення, а також зміну цільової температури.

 Автоматична зміна режиму

Система управління автоматично переключає режим ( охолодження або обігрів) для підтримки цільової температури в приміщенні.

 Авторестарт

Автоматичне повернення кондиціонера в попередній робочий режим після відновлення електроживлення.

 Охолодження при низьких температурах

Система управління зовнішнього блока змінює частоту оберту вентилятора для стабілізації тиску конденсації холодоагента, що дозволдяє охолоджувати приміщення навіть при низькій температурі зовнішнього блока.

 Пульт управління PAC- YT52CRA або PAR-33MAAG

Передбачена можливість підключення пультів управління: спрощений PAR-YT52CRA або повнофункціональний PAE-33MAAG має багато спеціальних функцій, вмонтований 7-денний таймер, а також русифікований інтерфейс.

 Управління групою блоків

Один пульт управління може одночасно задавати робочі параметри для декількох систем кондиціонування.

 Підключення до сигнальної лінії M-NET

Прилади такого типу можуть бути підключені до лінії управління центральних контролерів мультизонних систем. Наприклад, до багатофункціональних контроллерам AE-200E/AE-50E/EW-50E.

 Управління через Інтернет

Передбачено опціональне підключення пристроя для віддаленого управління і контроля роботи через Інтернет за допомогою комп'ютера або мобільного пристрою.

 Підключення до мультисистем MXZ

Прилади такого типу можуть бути підключені до лінії управління центральних контроллерів мультизональних систем.

Фиксація режима роботи

За допомогою DIP-переключателя, розташованого на платі управління зовнішнього блока, режими роботи системи може бути фіксованою. Наприклад, користувачі не можуть включати кондиціонер літом для нагріва повітря, або наоборот - зимою в режимі охолодження.

Нічний режим

"Нічний режим" активується з пульта управління. При цьому знижається яркість світлодіодних індикаторів на зовнішньому блоці, відключаються підтверджуючі звукові сигнали, а також обмежується частота обертання компресора для зниження шуму зовнішнього блока в нічний час.

Дренажне опалення

Цільова температура в режимі нагріва повітря може бути встановлена в діапазоні від +10 до +28.

 Різьбові з'єднання

Різьбові з'єднання в багатьох випадках спрощують монтаж, так як не потребують пайки фреонопроводу. В деяких приміщеннях різьбове з'єднання краще, наприклад, при монтажі в дерев'яних будинках.

 Самодіагностика (індикація при несправності)

При винекнені якої небудь несправності її код відображається на пульті управління для зручності діагностики системи.

 Збереження архіва кодів несправностей

Коди несправностей, зафіксовані при робоі системи, заносяться в енергозалежну память і можуть бути перевірені в процесі діагностики.

 Використання фреонопроводів  R22 для системи R410A

Технологія Mitsubashi Electric "без зміни і промивки фреонопроводів"

В системах до 8 кВт на озонобезпечному холодоагенті R410A Mitsubashi Electric використовує алкілбензольне масло HUB. Це масло набагато менш чутливе до забруднення, а також сумісне з мінеральним маслом.

ERR
Клас енергозбереження А+
СОР
Фреон R410
Країна виробник Thailand
Робочий діапазон температур від +24 до -15
Розмір внутрішнього блоку 890*233*307
Гарантія, м. 36

Оформити замовлення

Ваше ім'я: *
Телефон: *
E-mail:
Назва товару:
Адрес доставки: