Кондиціонер M.E. MSZ/MUZ-SF

+38 (098) 08 80 809
Оформити замовленняМодель S м2 Холод / Тепло
MSZ/MUZ-SF25VE 2.5 / 3.2
30235 грн
1076.36 usd

 

Внутрішній блок (ВБ) MSZ-SF25VE
Зовнішній блок (ЗБ) MUZ-SF25VE
Живлення 220-240 В, 1 фаза, 50Гц
Охолодження продуктивність (мін-макс)  кВт 2,5 (0,9-3,4)
споживча потужність   кВт 0,6
сезонна ефективність  SEER 7,6 (А++)
рівень звукового тиску ВБ дБ(А) 19-24-30-36-42
рівень звукової потужності ВБ дБ(А) 57
рівень звукового тиску ЗБ дБ(А) 47
рівень звукової потужності ЗБ дБ(А) 58
розхід повітря ВБ м3/г 192-546
Обігрів продуктивність (мін-макс)  кВт 3,2 (1,0-4,1)
споживча потужність   кВт 0,78
сезонна ефективність  SCOP 4,4 (А+)
рівень звукового тиску ВБ дБ(А) 19-24-34-39-45
рівень звукового тиску ЗБ дБ(А) 48
розхід повітря ВБ м3/г 180-618
Максимальний робочий струм А 8,4
Діаметр труб: рідина мм (дюйм) 6,35 (1/4)
Діаметр труб: газ мм (дюйм) 9,52 (3/8)
Фреонопровід між блоками довжина м 20
перепад висот м 12
Гарантований діапазон наружних температур охолодження °С від -10 до +46
нагрів °С від-15 до +24
Внутрішній блок  споживча потужність  Вт 23
розмір ШхГхВ мм 798х195х299
діаметр дренажа мм 16
вага кг 10
Зовнішній блок розмір ШхГхВ мм 800х285х550
вага кг 31
       

 

Режим "ECONO COOL"

Відомо, що підвищення цільової температури всього на 2 °С в режимі охолодження дозволяє знизити споживання електроенергії на 20%. Для того щоб людина не замітила підвищення температури і продовжевала відчувати себе комфортно, передбачений особливий алгоритм роботи жалюзі. Воздух подається по черзі горизонтально та вертикально вниз. Інтервали між циклами і тривалість циклів вичисляються мікропроцесором, виходячи з температури випарника поточної температури в приміщенні.

Ярко-білий колір декоративних панелей

Пластикові і металічні елементи декоративних панелей мають ярко-білий колір, який добре поєднується з колірною гамою любого інтерєра.

 Бактерицидний фільтр з іонами срібла

Бактерицидну обробку повітря фільтр виконує за рахунок маленьких частин срібла, вмонтованих в основу фільтра. Цілющі і протимікробні властивості іонів срібла відомі дуже давно. В наш час поширена теорія, згідно з якої іони срібла здійснюють бактереостатичне і бактерицидну дію. Іони кріпляться на поверхні бактеріальної клітки і порушують деякі її функції, наприклад, ділення, забезпечення бактеріостатичний ефект. Якщо іони срібла проникають через клітинну мембрану, то всередині патогенної бактеріальної клітки вони порушують її метаболізм,  і результаті клітка помирає. Ефективність бактеріоцидної обробки повітря за допомогою фільтруючої вставки протестував і підтвердив японський інститут  "BOKEN Quality Evalution Institute".

 Привід горизонтальної заслонки

Завдяки руху горизонтальної повітряної заслінка потік повітря рівномірно розпрекділяється по приміщенні.

 Привід вертикальних направляющих

Завдяки руху ветикальних направляючих потік повітря рівномірно подається у всі зони приміщення.

 Автоматичний режим роботи вентилятора

В міру наближення до цільової температури частота обертання внутрішнього блока автоматично зменшується.

 Інтенсивний повітряний потік

Широкий повітряний потік і велика довжина струмення необхідні для кондиціонування приміщення великої площі або складної форми.

 Режим " i save "

Режим " I Save " дозволяє одним натисканням кнопки перевести систему в режим пониженого електроспоживання. Наприклад, ви лягаєте спати спати і віддаєте перевагу прохолодному повітрі уві сні. Ви натискаєте кнопку " I Save " і  кондиціонер нагріває повітря тільки до 18 °С . Прокинувшир зранку, Ви натискаєте ту ж кнопку ще раз, і система повертається до попередніх налаштувань. Дана функція також може бути використана для організації економічного чергового опалення приміщення, наприклад, заміського котеджа. Чергова температура може бути понижена до + 10 °С.

 Автоматична зміна режиму

Система управління автоматично переключає режим ( охолодження або обігрів) для підтримки цільової температури в приміщенні.

 Авторестарт

Автоматичне повернення кондиціонера в попередній робочий режим після відновлення електроживлення.

 Охолодження при низьких температурах

Система управління зовнішнього блока змінює частоту оберту вентилятора для стабілізації тиску конденсації холодоагента, що дозволдяє охолоджувати приміщення навіть при низькій температурі зовнішнього блока.

 Пульт управління PAC- YT52CRA або PAR-33MAAG

Передбачена можливість підключення пультів управління: спрощений PAR-YT52CRA або повнофункціональний PAE-33MAAG має багато спеціальних функцій, вмонтований 7-денний таймер, а також русифікований інтерфейс.

 Управління групою блоків

Один пульт управління може одночасно задавати робочі параметри для декількох систем кондиціонування.

 Підключення до сигнальної лінії M-NET

Прилади такого типу можуть бути підключені до лінії управління центральних контролерів мультизонних систем. Наприклад, до багатофункціональних контроллерам AE-200E/AE-50E/EW-50E.

 Управління через Інтернет

Передбачено опціональне підключення пристроя для віддаленого управління і контроля роботи через Інтернет за допомогою комп'ютера або мобільного пристрою.

 Різьбові з'єднання

Різьбові з'єднання в багатьох випадках спрощують монтаж, так як не потребують пайки фреонопроводу. В деяких приміщеннях різьбове з'єднання краще, наприклад, при монтажі в дерев'яних будинках.

 Самодіагностика (індикація при несправності)

При винекнені якої небудь несправності її код відображається на пульті управління для зручності діагностики системи.

 Збереження архіва кодів несправностей

Коди несправностей, зафіксовані при робоі системи, заносяться в енергозалежну память і можуть бути перевірені в процесі діагностики.

 Ротор електродвигуна з рідкоземельного метала (компресор)

У всіх нових компресорах ротор двигуна містить постійний магніт з рідкоземельних металів. Магнітний потік такого ротора в декілька разів перевищує потік ротора з магнітоим із фериту. Взаємодія потужних магнітних полів ротора складної форми і статора підвищує потужність і зменшує електроспоживання двигуна.

 Двигуни постійного струму вентиляторів

Для зменшення електроспоживання зовішнього і внутрішнього блока кондиціонерів встановлюються високоефективні бесколекторні електродвигуни постійного струму для привода вентилятора. Ротор такого двигуна має зовнішній постійний магніт, розташований на поверхні ротора. Ці деталі володіють підвищеним крутящим моментом на малих обертах, що дозволило знизити швидкість оберту вентиляторів і зменшити шум від внутрішнього і зовнішнього блоків.

 Статор електродвигуна з обмоткою зосередженого типу

Статор характеризується використання обмотки зосередженого типу, а також спеціальні структурі плюсів статора, названої " Poki Poki Core ".  Така обмотка може бути вкладена на сердечник в розгорнутому стані для високого коефіцієнта заповнення. Розроблений компанією Mitsubishi Electric Corporation спосіб виготовлення статора електродвигуна істотно збільшує їх ефективність.

 РАМ (ампоітудно-імпульсна модуляція)

Застосування амплітудно-імпульсної модуляції РАМ дозволило максимально зблизити струм в ланцюги живлення інвертерної системи до синусоїдної форми, усунувши більш високі гармоніки. Мінімальний зсув фаз між напругою і струмом забезпечує, практично, активний характер нагрузки і відповідає коефіцієнту потужності близькому до ідеалу (98%).

 Використання фреонопроводів  R22 для системи R410A

Технологія Mitsubashi Electric "без зміни і промивки фреонопроводів"

В системах до 8 кВт на озонобезпечному холодоагенті R410A Mitsubashi Electric використовує алкілбензольне масло HUB. Це масло набагато менш чутливе до забруднення, а також сумісне з мінеральним маслом. Це позволяє встановлювати нові пристрої R410A на магістралі холодоагента від "старих" кондиціонерів, використовуючих фреон R22 і мінеральне масло. При цьому не потребує навіть промивки магістралей і не потребує ніяких особливихвимог по монтажу нових систем - майже всі технологічні операції залишаються без змін.

 

ERR
Клас енергозбереження А+
СОР
Фреон R410
Країна виробник Thailand
Робочий діапазон температур від +24 до -15
Розмір внутрішнього блоку 798*195*299
Гарантія, м. 36

Оформити замовлення

Ваше ім'я: *
Телефон: *
E-mail:
Назва товару:
Адрес доставки: