Кондиціонер Toshiba PKVP

+38 (098) 08 80 809
Оформити замовленняМодель S м2 Холод / Тепло
RAS-10PKVP-ND/RAS-10PAVP-ND 2,5 / 3
34999 грн
1245.96 usd
Настінний кондиціонер Toshiba RAS-10PKVP-ND / RAS-10PAVP-ND - це нова розробка від інженерів Toshiba. Це єдина на сьогоднішній день модель, яка збиралася на кращих заводах Фудзі в Японії, спеціально для європейського ринку. Об'єднання високої технології та якісного, безперебійного механізму дозволяє віднести дану спліт-систему в розряд моделей елітного класу.
 
Кондиціонер комплектується 2-х роторним інверторним компресором нового покоління і розрахований на проведення охолодження і обігріву повітря всередині приміщень різноманітної спрямованості, з метою забезпечити вас приємною кліматичної обстановкою і комфортом. Інверторне виконання говорить про те, що ви отримаєте підвищений ККД, повна відсутність пускових струмів, рівномірну роботу всього механізму, низький рівень шуму і все це при відносно економному енергоспоживанні.
 
Спліт-система підійде для установки не тільки в квартирі, але також в офісному приміщенні, ресторані, кафе, а також в будь-якому іншому громадському місці, з невеликою протяжністю по площі. За допомогою вдосконаленої конструкції внутрішнього механізму, ви можете обігріти приміщення при номінальній температурі в -15 ° С.
 
 Функции "Автозапуск" - в разі незапланованого відключення кондиціонера від мережі електроживлення, дана модель автоматично проводить перезапуск всієї системи, зберігаючи при цьому всі задані раніше налаштування.
 
  Режим "Комфортний сон" в кілька разів знижує рівень споживання електроенергії в нічний час доби, кондиціонер в цьому випадку функціонує не на повну потужність, при досить низькому рівні шуму, забезпечуючи комфортну кліматичну атмосферу, коли ви відправляєтеся до сну. З цією моделлю ви зможете отримати довгоочікуваний затишок впродовж 24-х годин.
 
 "Таймер" дозволяє налаштовувати кондиціонер на автоматичне включення / вимикання з обігріву або охолодження повітря в строго відведений для цього час, щоб ви насолоджувалися комфортом, забувши про те, що у вас є куль дистанційного управління. Ця функція дуже корисна для зайнятих людей, які люблять комфорт.
 
Режім Hi-Power забезпечує підвищений рівень продуктивності, коли необхідно обігріти або охолодити повітря в приміщенні в гранично короткі терміни. Ця функція особливо корисна влітку або взимку, коли ви тільки прийшли з вулиці і відразу ж хочете отримати комфортну кліматичну атмосферу.
 
Двоступеневий активний плазмовий фільтр проводить очистку повітря, забезпечуючи отримання екологічно чистого охолодження або обігріву приміщення, що сприяють створенню комфортної кліматичної обстановки.
 
Функція самоочищення внутрішнього блоку дозволяє кондиціонеру автоматично видаляти скопилася конденсат, який утворюється на стінках в процесі функціонування і може привести до утворення цвілі або грибка. Ця функція значною мірою подовжує термін експлуатації кондиціонера.
ERR 5,26
Клас енергозбереження A
СОР 5,36
Фреон R410
Країна виробник Japan
Робочий діапазон температур от +46 до -15
Розмір внутрішнього блоку 790*242*295
Гарантія, м. 36

Оформити замовлення

Ваше ім'я: *
Телефон: *
E-mail:
Назва товару:
Адрес доставки: