Кондиціонер Neoclima SILENSE NEW ( -20 C )

+38 (098) 08 80 809
Оформити замовленняМодель S м2 Холод / Тепло
NS/NU-09AHZI 2,6 / 2,8
14299 грн
509.04 usd
Внутрішній блок  NS-09AHZI
Зовнішній блок NU-09AHZI
Вольтаж, частота, фазность В/Ф/Гц 220-240~/1/50
Охолодження Потужність охолодження Бте/год 9000
Потужність охолодження Вт 2600(1600-3300)
Номінальна споживана потужність Вт 675(400-1250)
Номінальний споживаний струм А 3,7
Енергоефективність SEER (клас)  Вт/Вт 6,8 (A++)
Обігрів Потужність обігріву Бте/год 9500
Потужність обігріву Вт 2800(1600-3000)
Номінальна споживана потужність Вт 685(440-1300)
Номінальний споживаний струм А 3,5
Енергоефективність SCOP (клас) Вт/Вт 4,12 (А)
Вологовидалення л/год 0,9
Максимально споживана потужність Вт 1300
Максимальний споживний струм А 5,9
Рівень шуму внутрішнього блоку (Hi/Mi/Lo) дБ 38/35/23
Внутрішній блок  Розміри (Д*В*Г) мм 850×270×208
Розміри в упаковці (Д*В*Г) мм 900x335x260
Вага Нетто / Брутто кг 8,5/11
Рівень шуму зовнішнього блоку  дБ 55
Зовнішній блок Розміри (Д*В*Г) мм 715×482×240
Розміри в упаковці (Д*В*Г) мм 830×530×315
Вага Нетто / Брутто кг 28/30
Відстань між опорами мм 440
Компресор    Toshiba (GMCC)
Тип / Вага холодоагенту грам R410A/880
Сполучні труби для холодоагенту Рідина / Газ мм (дюйм) 6,35/9,52 (1/4"/3/8")
Максимальна довжина магістралі м 15
Максимальный перепад висот м 8
Міжблочні з'єднання мм 5 x 1,5
Джерело живлення   Зовнішній блок
Діапазон робочих температур (охолодження / обігрів) °С від 0 до 48/      від -20 до 24
Ізотермічність приміщення: Завдяки об’ємному повітряному потокові забезпечується рівномірний розподіл повітря тапідтримується однакова температура повітря у всьому приміщенні.
 Холод / Тепло: Кондиціонери здатні не тільки охолоджувати повітря в приміщенні, але й працювати на обігрівання врежимі теплового насоса.
 
Лицьова панель, що легко миється: Підтримувати чистоту передньої панелі кондиціонера дуже просто: вона легко відкривається ймиється водою.
Режим SLEEP
 
М’яке осушення повітря :У режимі осушення кондиціонер починає працювати на охолодження. Коли тепле повітря стикається з
холодним теплообмінником внутрішнього блока, на теплообміннику конденсується волога, яка відводиться через дренажний шланг. Отож, зменшується вологість повітря, а температура знижується не більше ніж на 1°С.
 
Фільтр грубого очищення. 
Автоперезапуск:
У разі аварійного вимкнення кондиціонера в результаті збоїв електроживлення в пам’яті кондиціонера
зберігаються задані робочі параметри, які автоматично активуються під час відновлення електропостачання.

Безшумна робота: Кондиціонери Neoclima завдяки спеціальній конструкції внутрішнього блока працюють зі

зниженим рівнем шуму.

 Функція I - Feel пульт ДУ комплектується датчиком температури, який вимірює температуру повітря в місці свого перебування і передає цю інформацію внутрішнього блоку кондиціонера.

Автоматичне перемикання режимів: Спеціальні датчики періодично вимірюють температуру всередині та поза приміщенням. На підставі цих вимірів і заданої температури мікропроцесор визначає найбільш відповідний режим роботи у поточних умовах для підтримування заданої температури в приміщенні.

Умонтований 24-годинний таймерТаймер забезпечує запрограмовану користувачем добову роботу кондиціонера в автоматичному режимі. Можна автоматично вмикати й вимикати кондиціонер у заданий час.

Стійкість до перепадів напруги: Коливання напруги в електромережі істотно знижує термін служби примкнених приладів, не кажучи вже про продуктивність. Для роботи кондиціонерів, де важливі точність і стабільність результатів,перепади напруги відіграють важливу роль. Кондиціонери Neoclima зберігають 100%-ву продуктивність роботи в умовах нестабільного подавання електроенергії.

Швидке охолодження — режим «турбо»Для швидкого досягнення заданої температури в режимі «турбо» вмикається потужніший потік повітря, який охолоджує все приміщення. 

Антикорозійне покриття теплообмінників: У кондиціонерах Neoclima використовується антикорозійне покриття поверхонь теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків. Спеціальне покриття надійно захищає теплообмінники від корозії, продовжує термін служби кондиціонера без зміни його робочих характеристик.

Гідрофільне покриття теплообмінника.

Тихий двигун зовнішнього блока.

Інверторна технологія 360° DC Inverter: Застосування унікальної технології, котра стежить за магнітним полем, і технології низькочастотного керування моментом. Компресор стає більш стійким, ефективнішим, а підтримання температури точнішим (±1ºС), що забезпечує відсутність теплових коливань у кімнаті та, як наслідок, досягнення  комфорту.

Об’ємний повітряний потік: Об’ємна технологія розсіювання повітря, заснована на його тривимірному розподілі, забезпечує комфортний мікроклімат у приміщенні й ефект природної циркуляції повітря. 

Підтримання температури +8°С: Ця функція дозволяє кондиціонеру автоматично підтримувати температуру в приміщенні +8°С, коли Ви тривалий час відсутні вдома, щоб запобігти замерзанню кімнати та інженерних  систем.

Автоматичне розмороження зовнішнього блока: Під час роботи на обігрівання, коли температура повітря зовні нижча +5°С, зовнішній блок кондиціонера може покритися шаром інею чи льоду, що призведе до погіршення теплообміну. Щоб цього не відбувалося, система керування кондиціонера стежить за умовами його роботи і в разі виникнення ризику обмерзання періодично вмикає авторозмороження.

Фільтр Сold Plasma: Cold Plasma — це одна з передових технологій очищення повітря у світі. Плазмовий іонізатор створює напругу близько 4800 вольт, яка знищує всі частинки, котрі потрапляють в поле її дії — пилок або хвороботворні мікроорганізми. Крупніші частинки іонізуються й накопичуються на фотокаталітичному фільтрі. Фільтр, який працює за цим методом, набагато ефективніший за звичайний дезодоруючий  пристрій для очищення повітря й до того ж не вимагає заміни.

Робота на обігрівання при -20°СКондиціонери Neoclima завдяки спеціальній конструкції зовнішнього блоку працюють на обігрівання при температурі повітря зовні -20°С.

 

ERR 6,8
Клас енергозбереження A++
СОР 4,12
Фреон R410
Країна виробник China
Робочий діапазон температур от 48 до -20
Розмір внутрішнього блоку 850*270*208
Гарантія, м. 24

Оформити замовлення

Ваше ім'я: *
Телефон: *
E-mail:
Назва товару:
Адрес доставки: