Кондиціонер Neoclima ArtVogue ( -20 C )

+38 (098) 08 80 809
Оформити замовленняМодель S м2 Холод / Тепло
NS/NU-24AHVIws 7,07 / 7,3
39099 грн
1391.92 usd
 
 
Ізотермічність приміщення: Завдяки об’ємному повітряному потокові забезпечується рівномірний розподіл повітря тапідтримується однакова температура повітря у всьому приміщенні.
 
 
 
 
 Холод / Тепло: Кондиціонери здатні не тільки охолоджувати повітря в приміщенні, але й працювати на обігрівання врежимі теплового насоса.
 
 
 
Лицьова панель, що легко миється: Підтримувати чистоту передньої панелі кондиціонера дуже просто: вона легко відкривається ймиється водою.
 
 
 
Режим SLEEP
 
 
 
М’яке осушення повітря :У режимі осушення кондиціонер починає працювати на охолодження. Коли тепле повітря стикається з
холодним теплообмінником внутрішнього блока, на теплообміннику конденсується волога, яка відводиться через дренажний шланг. Отож, зменшується вологість повітря, а температура знижується не більше ніж на 1°С.
 
 
Фільтр грубого очищення.
 
 
 
Автоперезапуск:
У разі аварійного вимкнення кондиціонера в результаті збоїв електроживлення в пам’яті кондиціонера
зберігаються задані робочі параметри, які автоматично активуються під час відновлення електропостачання.
 
 

 

Безшумна робота: Кондиціонери Neoclima завдяки спеціальній конструкції внутрішнього блока працюють зі

зниженим рівнем шуму.

 Функція I - Feel пульт ДУ комплектується датчиком температури, який вимірює температуру повітря в місці свого перебування і передає цю інформацію внутрішнього блоку кондиціонера.

 

 

Автоматичне перемикання режимів: Спеціальні датчики періодично вимірюють температуру всередині та поза приміщенням. На підставі цих вимірів і заданої температури мікропроцесор визначає найбільш відповідний режим роботи у поточних умовах для підтримування заданої температури в приміщенні.

 

Умонтований 24-годинний таймерТаймер забезпечує запрограмовану користувачем добову роботу кондиціонера в автоматичному режимі. Можна автоматично вмикати й вимикати кондиціонер у заданий час.

 

Стійкість до перепадів напруги: Коливання напруги в електромережі істотно знижує термін служби примкнених приладів, не кажучи вже про продуктивність. Для роботи кондиціонерів, де важливі точність і стабільність результатів,перепади напруги відіграють важливу роль. Кондиціонери Neoclima зберігають 100%-ву продуктивність роботи в умовах нестабільного подавання електроенергії.

 

Швидке охолодження — режим «турбо»Для швидкого досягнення заданої температури в режимі «турбо» вмикається потужніший потік повітря, який охолоджує все приміщення.

 

Антикорозійне покриття теплообмінників: У кондиціонерах Neoclima використовується антикорозійне покриття поверхонь теплообмінників внутрішнього і зовнішнього блоків. Спеціальне покриття надійно захищає теплообмінники від корозії, продовжує термін служби кондиціонера без зміни його робочих характеристик.

 

Гідрофільне покриття теплообмінника.

 

 

Тихий двигун зовнішнього блока.

 

 

 

 

Функція самодіагностики: проводить виявлення проблем в кондиціонері, видаляючи при цьому накопичений конденсат, який може привести до утворення цвілі або пилу. Ця функція продовжує термін служби агрегату.

 

 

Інверторна технологія 360° DC Inverter: Застосування унікальної технології, котра стежить за магнітним полем, і технології низькочастотного керування моментом. Компресор стає більш стійким, ефективнішим, а підтримання температури точнішим (±1ºС), що забезпечує відсутність теплових коливань у кімнаті та, як наслідок, досягнення  комфорту.

 

 

Об’ємний повітряний потік: Об’ємна технологія розсіювання повітря, заснована на його тривимірному розподілі, забезпечує комфортний мікроклімат у приміщенні й ефект природної циркуляції повітря.

 

 

Підтримання температури +8°С: Ця функція дозволяє кондиціонеру автоматично підтримувати температуру в приміщенні +8°С, коли Ви тривалий час відсутні вдома, щоб запобігти замерзанню кімнати та інженерних  систем.

 

 

Автоматичне розмороження зовнішнього блока: Під час роботи на обігрівання, коли температура повітря зовні нижча +5°С, зовнішній блок кондиціонера може покритися шаром інею чи льоду, що призведе до погіршення теплообміну. Щоб цього не відбувалося, система керування кондиціонера стежить за умовами його роботи і в разі виникнення ризику обмерзання періодично вмикає авторозмороження.

 

 

Антибактеріальний фільтрпроводить багаторівневу очистку повітря, позбавляючи вас від шкідливих бактерій, пилу, бруду, неприємних запахів, диму та інших неприємних моментів, які можуть перешкодити створенню повноцінного комфорту.

 

 

 

 

Фільтр Silver Ion.

 

 

 

 

Вітамін С

 

 

 

 

Робота на обігрівання при -20°СКондиціонери Neoclima завдяки спеціальній конструкції зовнішнього блоку працюють на обігрівання при температурі повітря зовні -20°С.

ERR 6,4
Клас енергозбереження A++
СОР 4
Фреон R410
Країна виробник China
Робочий діапазон температур от +50 до -20
Розмір внутрішнього блоку 1130*368*218
Гарантія, м. 24

Оформити замовлення

Ваше ім'я: *
Телефон: *
E-mail:
Назва товару:
Адрес доставки: