2020-08-18 16:00:51

Вибір кондиціонера для квартири

Як вибрати кондиціонер для квартири? Дивіться поради та рекомендації від Аероплюс і підтримуйте в своїй квартирі ідеальну температуру повітря

В будь-яку пору року хочеться коригувати температуру вдома, щоб почуватися максимально комфортно. Особливо в час карантину, коли ми значно більше часу проводимо у своїй квартирі. Отже, рішення прийнято, але як підібрати кондиціонер в Івано-Франківську? Куди піти, на що звернути увагу та інші важливі деталі ми розповімо у цій статті.

Існує 3 види кондиціонерів за конструкцією: спліт, мобільні та касетні. Кожен з цих типів відрізняється зовнішнім виглядом, особливостями кріплення та іншими опціями. Розглянемо кожен по черзі.

  • Настінні спліт-системи

Складаються з двох частин апарату: зовнішньої, яка кріпиться на вулицю, та внутрішньої, яка встановлюється всередину приміщення - на стіну кімнати. Середня потужність кондиціонерів від 1,5 до 8 кВт.

Переваги даної системи кондиціонування в тому, що вони легко встановлюються та мають різноманітний набір опцій: охолодження, обігрів, коригування температури, іонізація повітря тощо. Не тільки функціонально, але й за дизайном можна підібрати настінний кондиціонер у кімнату, адже існує безліч відтінків, які добре підходять практично до кожного інтер'єру.

  • Касетні кондиціонери

Дана система також складається з двох частин, одна з яких кріпиться зовні, але інша монтується у просторі між стелею. Цей вид кондиціонування найкраще підходить для приміщень з підвісними стелями.

Касетні конструкції добре розподіляються повітря по всьому простору навіть великої кімнати та працюють абсолютно безшумно. В дизайні інтер’єру він малопомітний, оскільки в приміщенні видно тільки решітку, а решта системи знаходиться зовні.

  • Мобільні конструкції

Встановлюються на підлогу, тому монтаж такого кондиціонера не потрібен. Для виведення теплового повітря застосовується шланг, один кінець якого повинен виходити у вікно, двері та ін. Конденсат в мобільному кондиціонері виводиться за допомогою шлангу і розпорошується на вулиці або виходить у вбудований піддон.

Основна перевага його в тому, що такий кондиціонер можна переміщати між кімнатами або навіть перевозити від квартири до дачі чи офісу.

Критерії вибору внутрішніх блоків кондиціонерів для кімнати

Вибір будь-якого електронного пристрою потребує певної інформаційної підготовки. Щоб правильно підібрати кондиціонер в Івано-Франківську, експерти радять звертати увагу на такі важливі критерії:

  1. Потужність пристрою. Вибір кондиціонера за потужністю повинна залежати від площі приміщення, куди планується встановлювати систему. При правильному прорахунку ви не переплатите за надлишкову потужність, яка не буде використовуватись або не розчаруєтесь у кондиціонері, який не зможе охопити потрібну вам територію. Звернувшись до спеціаліста, ви уникнете таких неприємних сюрпризів.
  2. Дизайн. Сьогодні існує безліч кондиціонерів різних кольорів, відтінків, форм та дизайнерських рішень. Оберіть той, який найбільше личитиме до вашого інтер’єру, щоб поєднати приємне з корисним.
  3. Спліт-система. За допомогою спеціаліста оберіть правильне місце установки вашого пристрою. Попередня консультація та дослухання до порад допоможе уникнути швидкої поломки чи несправної роботи пристрою.
  4. Додаткові функції. Ваш кондиціонер може не лише охолоджувати чи нагрівати повітря, а й виконувати ряд інших корисних функцій: очищення повітря, осушення, іонізація, зволоження та дезодорація (звільнення від неприємного запаху). 

Режими роботи кондиціонерів

Часто навіть обравши кондиціонер з багатьма функціями, через незнання, що це за функції і для чого вони потрібні, покупці не можуть скористатися усіма благами свого кондиціонера.

  1. Режим Auto. Завдяки цьому режиму вам більше не потрібно вручну корегувати температуру охолоджуючи повітря чи нагріваючи. На auto режимі кондиціонер буде регулювати функції, щоб встановити оптимальну температуру приміщення самостійно.
  2. Темп роботи вентилятора (Fan Speed). Цей режим налаштовує швидкість обертання лопатей. В такому разі кондиціонер виконує функцію вентилятора. Для того це потрібно? При вентиляції перемішується нижній і верхній шар повітря, за допомогою чого вирівнюється температура в приміщенні. Також це фільтрує повітря, що ж корисним, коли людина хворіє.
  3. Управління температурою. За допомогою кнопки з малюнком сніжинки ви можете налаштувати ваш кондиціонер на необхідну температуру. Якщо приміщення починає нагріватися, він автоматично почне працювати, щоб охолодити повітря. Відповідно, кнопка Heat або MODI відповідає за нагрівання повітря.
Ми вже згадували наскільки важливим є підбір кондиціонерів за потужністю. Якщо ви вирішили вирахувати рівень потужності кондиціонера відповідно до площі вашого приміщення, ви можете скористатися спеціальним калькулятором на нашому сайті.

Окрім функцій, режимів та універсального дизайну в кондиціонерах також є такий показник, як рівень шуму. В середньому внутрішній блок містить від 22 до 35 дБ, а зовнішня частина - від 38 до 54 дБ. Знову ж таки, залежно від цілей купівлі пристрою, рівень шуму може бути ще одним важливим фактором у прийнятті рішення.

Озброєні важливою інформацією, ви готові навіть самостійно обрати систему кондиціонування. Та при можливості ми завжди рекомендуємо довірити цю справу спеціалісту та назначити консультацію.