2020-09-14 06:59:35

Чистка кондиціонера - необхідність проведення регулярного чищення

Чистка кондиціонерів в Івано-Франківську не надто популярне явище, адже мало хто знає, що вона сприяє не лише довговічній роботі пристрою, але й позитивно впливає на здоров’я

Кожна техніка, та й будь-яка річ загалом, потребує догляду. Чистка кондиціонерів в Івано-Франківську чомусь не є популярною послугою. Хоча окрім збереження роботи кондиціонера, чистка безпосередньо впливає на здоров’я людей, в домі яких, встановлений кондиціонер. 

Чому це важливо?

Навіть якщо система кондиціонування працює справно, а звук спліта в нормі - це не означає що всередині нього не відбуваються шкідливі процеси. Навіть найновіший пристрій, виготовлений із якісних матеріалів, піддається природнім процесам забруднення. Наприклад, усім нам відомо, що мікроби люблять жити там, де є вода. Також кожна спліт-система містить дренаж, який являє собою тонку трубку, через яку назовні витягується вода. В такому середовищі є високі шанси появи грибка та інших мікроорганізмів, які є шкідливими для здоров’я та організму людини.

Якщо стулки фільтра кондиціонера забито, в приміщення проникає пил, який часто може служити збудником алергії. В результаті небажання чистити кондиціонер може призвести до розвитку легеневих, вірусних та алергічних захворювань. Найбільша ймовірність відчути ці наслідки є серед дітей та людей зі слабким імунітетом. 

Проте, процедура догляду за приладом корисна не лише для людей, але й для самого пристрою. Тим паче, що очищення кондиціонерів в Івано-Франківську здійснити легко, просто замовивши дану послугу в надійної компанії.

Отже, якщо у вашому кондиціонері забитий дренаж - це може призвести до збою роботи зливного отвору, через що буде накопичуватися вода і затоплювати всю систему всередині. Рано чи пізно ця вода почне витікати та затоплювати стіни та меблі.

Крім того, в кондиціонері є теплообмінники, які також потребують очищування. Якщо цього не робити, пристрій довго працюватиме з сильним забрудненням, що призведе до виведення кондиціонеру з ладу. В такому випадку чистка вже не допоможе і ремонт буде необхідним.

Згідно з описаними вище наслідками напрошується простий висновок: профілактика очищення кондиціонера збереже здоров’я жителів квартири чи будинку, зекономить ваші ресурси та забезпечить довготривалу роботу приладу.

Планове профілактичне чищення кондиціонера достатньо проводити двічі на рік: восени і навесні.

Яка буває чистка кондиціонерів? 

Чищення кондиціонерів буває фізичним, термічним та антибактеріальним.

Фізичне очищення може здійснюватися людиною самостійно, шляхом розбору кондиціонера та промивання фільтрів. Таку процедуру виконуються раз в пів місяця. 

При термічній чистці промивається теплообмінник. Для цього можна використати розчин спирту і хлоргексидину. Він добре очищає та вбиває на поверхнях грибок, цвіль та іншій мікробактерії. Щоб почати процедуру, потрібно зняти кришку внутрішнього блоку, налити розчин у пульверизатор і розпилити на теплообмінник. Потім обов’язково промити, й просушити деталі.

Антибактеріальна чистка може здійснюватися піною - це дорожча процедура, проте й має значно довший ефект. Піна легко попадає до дрібних деталей та утворює антибактеріальну плівку, яка залишається на поверхнях протягом декількох місяців. 

Щодо пароочисника, основна його перевага у повній відсутності хімічних елементів. Тому його можна використовувати, коли вдома є діти алергіки.

Існує також нова технологія очищення з використанням озону стає все популярнішою. Вона не потребує використання хімічних речовин, добре справляється з грибками та бактеріями, дезінфікує деталі приладу і усуває неприємні запахи. Єдиний нюанс в тому, що очищення озоном неможливо зробити самостійно, це потребує залучення спеціалістів.

Небезпека забруднених кондиціонерів

На початку статті ми вже коротко згадували про те, що користування забрудненими кондиціонерами може негативно впливати на здоров’я людини. Та існують й інші наслідки, про які споживачам часто невідомо:

  • вихід з ладу пристрою, вартість якого вища аніж чистка або діагностика;
  • підвищення рівня споживання електроенергії;
  • захворювання органів дихання;
  • перегрівання приладу й можливість пожежі.

Переваги чищення кондиціонерів від Аероплюс

Майже 10 років компанія Аероплюс обслуговує своїх клієнтів. Зараз досвідчена команда пропонує:

  • сервісне обслуговування абсолютно всіх видів кондиціонерів та систем кондиціонування;
  • доступні ціни на чистку кондиціонерів; 
  • на обладнання, яке куплене в компанії Аероплюс, здійснюється гарантійний ремонт;
  • окрім очищення кондиціонерів, пропонуємо широкий спектр робіт від простої установки кондиціонера до корпоративного обслуговування масштабних комплексів.