Теплові насоси

Нам дуже шкода, але товарів немає в наявності за вашими критерiями.
Показати ще
Ціна (грн)
-
Виробник
Тип
Тип встановлення

Теплові насоси - ще одна новинка серед систем опалення, якій варто приділити особливу увагу. Про те, які їх особливості, де можна купити тепловий насос в Івано-Франківську та як вони працюють, ви дізнаєтесь у цій статті.


Особливості теплових насосів


Тож що таке тепловий насос? Варто зазначити кілька його значущих переваг:


  • дані насоси є довговічними і надійно служать своїм власникам понад 10 років без капітального ремонту;
  • економія при оплаті комунальних послуг. Адже лише одна чверть витрат електроенергії йде на роботу компресора, решта виробляється безкоштовно з природних джерел;
  • тепловий насос не потребує жодного ручного управління й самостійно справляється зі своїм завданням. Але, як кожне обладнання, потребує щосезонного огляду.

Крім того, варто зазначити, що теплові насоси ідеально підходять для житлових будинків або приміщень, де є хороша теплоізоляція.


Як вони працюють? 


Вони насичуються енергією, яку беруть з природного навколишнього середовища: води, повітря, газу, рідкого чи твердого палива, електроенергії, тепла Землі, теплової енергія Сонця, енергії, що виділяється при переході газів з одного агрегатного стану в інший. 


Весь процес роботи теплового насоса можна описати покроково:


  • як ми вже писали вище, холодоагент вбирає енергію з природних енергоресурсів. Система робить це через низьку температуру, яка зберігається в тепловому насосі. Далі відбувається процес кипіння і випаровується спеціальний газ;
  • отриманий пар стискається компресором. Через підвищений тиск в малому приміщенні молекули починають активніше стискатися між собою, через що й підвищується температура;
  • далі вироблене тепло переходить в систему опалення, а холодоагент знову повертається до рідкого стану;
  • спеціальний терморегулюючий пристрій корегує температуру до того рівня, щоб холодоагент знову міг викачувати енергію з зовнішніх джерел. Такий чином процес постійно повторюється, а ми отримуємо опалення.

Враховуючи, що комунальні послуги є значними витратами в зимовий період, тепловий насос в Івано-Франківську є дуже ефективним способом зекономити на опаленні.


Залежно від технологій можна класифікувати на такі системи


Теплові насоси "грунт-вода"

В основі цієї системи лежить “збір” енергії тепловим насосом з ресурсу землі. Адже грунт є універсальним джерелом величезної кількості енергії, яка вбирається від сонячного світла та земного ядра. Також вагомою перевагою є те, що на глибині до 10 метрів температура залишається незмінною протягом майже всього року. Отже, теплообмінник вбирає потрібну температуру, передає її у випарник, а потім повертається знов до джерела енергії і таким чином по колу повторює свою роботу.


Теплові насоси “повітря-вода”

Цей тип насосів поглинає енергію з повітряних мас та передає її у випарник. Він розрахований на круглорічну подачу тепла та може працювати як на підігрів, так і на охолодження приміщення. 


Теплові насоси “вода-вода”

В цій системі холодоагент черпає енергію з водоймищ, як от ріки чи озера або з грунтових вод. Установка цього обладнання доволі проста: водяний колектор розміщується на дні водойми. Ефективність теплових насосів “вода-вода” полягає в тому, що на дні температура завжди плюсова і практично не змінюється в залежності від сезону.


Які види теплових насосів пропонує компанія Аероплюс в Івано-Франківську?


Звісно, кожна з вище перелічених систем теплового насоса має свої недоліки та переваги. Для когось важливою є складність процесу установки, а для інших ціна теплового насоса. 


Компанія Аероплюс пропонує професійну установку насоса з системою “повітря-вода” від різних виробників та в різному ціновому діапазоні. Саме цей вид теплового насоса є ефективним протягом усього року та є хорошим й економним рішенням для вашого дому. Якщо Ви не знайшли серед асортименту на сайті потрібного, дзвоніть і ми підберемо кліматичну техніку з всіма необхідними параметрами. По Україні діє доставка.