Історія створення

Товариство з обмеженою відповідальністю “АЕРОПЛЮС” - інженерно-монтажна організація, яка здійснює проектування та монтаж систем вентиляції, кондиціонування, опалення, водопостачання для підприємств і закладів медичної, хімічної, харчової промисловості, торгово-розважальних, відпочинкових комплексів та інших галузей господарства, що працюють за європейськими стандартами.

Підприємство розпочало свою діяльність в кінці 2011р., залучивши до співпраці найкращих інженерів регіону в даній галузі.

Продукт

Продукт - створення комфортного повітряного середовища за рахунок видалення або часткового видалення повітря із приміщень і заміни його чистим повітрям. В необхідних випадках, при цьому, проводиться кондиціонування повітря - це підтримка в приміщеннях кліматичних параметрів, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, очищення (залежно від потреб і класифікацій приміщень) , підігрів або охолодження, зволоження аба осушення, їонізація і. т. д.  Вентиляція створює гармонію повітряного середовища, потрібного для хорошого самопочуття людини та її здоровя, а також здійснення певних технологічних процесів, будівельних конструкцій, будівель, технологій збереження та виробництва.

Співпраця з виробниками обладнання

Підприємство орієнтоване на роботу з кращими постачальниками найбільш якісного обладнання світових виробників, а саме: Wolf (НІмеччина), Salda (Литва), S&P (Іспанія), Asys (Україна), Systemair (Швеція),  Daikin (Японія), McQuay (Малайзія), Mitsubishi Electric (Японія), Panasonic (Японія), LG (Корея), .

Серед багатьох наших клієнтів:

- “СІМЕДГРУП” ЛДК, м.Івано-Франківськ

- Готельно-відпочинковий комплекс “Гердан”, с. Микуличин

- ПАТ “Укрспецтрангаз”, м. Долина

- ТзОВ “Таркет Вінісін”, м. Калуш

- ТзОВ “Кроно-Україна”, смт. Брошнів

Торгівельний центр «Сільпо», м. Івано-Франківськ

- АТ «Ощадбанк» територіальні відділення по Івано-Франківській обл.      (холодопостачання)

 - готелі, садиби, ресторани та приватні помешкання.